Reizen in een kleine camper, de voor- en nadelen

Alles wat je moet weten over een kleine camper

Geschreven door: Anniek

Campers zijn er in alle soorten en maten, ze kunnen enorm luxe zijn maar ook heel basic. Bij het kiezen van een camper is het lastig om te beslissen welke camper je wilt kopen of huren. De grootte van de camper kan hier een grote rol in spelen. In dit artikel zetten we de voor- en nadelen van een kleine camper op een rijtje. Aan jou de keus! Benieuwd naar de voor- en nadelen van een grote camper? Ook die hebben we uiteengezet.

Het rijden

Bij het reizen in een camper is het roadtrippen een groot onderdeel van de reiservaring. Met een kleine camper is het rijden makkelijker, de meeste kleine campers zijn niet veel langer dan een grote auto. Het rijden in een kleine camper kan ook even wennen zijn, maar na de eerste honderd kilometer voelt het vertrouwd. Eenmaal aangekomen in een stad is het parkeren van een kleine camper ideaal, ze passen in normale parkeerplaatsen. We hebben zelfs gehoord dat lange campers soms dubbel moeten betalen.

Een kleine camper is goedkoper

De lagere kosten zijn een groot voordeel van een kleine camper vergeleken met een grotere camper. De aanschafprijs is vaak een stuk lager en omdat ze meestal lichter zijn dan grotere versies, kan er op belasting en de brandstof ook veel bespaard worden. Daarnaast kunnen tickets voor bijvoorbeeld een veerboot en tol op tolwegen ook een stuk lager uitpakken als je met een kleine camper reist. Dus als je een klein budget hebt, past een kleine camper zeker bij jou.

Tekst gaat hieronder verder!
  • Roadtrip Nieuw-Zeeland
    Koop een camper of auto en ga op avontuur
    anemptytextlline
  • Lars & Dasja bij Cascate del Mulino Italië
    anemptytextlline
  • Rondreizen in Lanzarote
    anemptytextlline
  • DCIM100GOPROGOPR8996.
    anemptytextlline
  • Reizen in beeld Lanzarote
    anemptytextlline
  • wildkamperen in marokko met camper
    Wildkamperen met uitzicht
    anemptytextlline
  • Met de camper in IJsland
    anemptytextlline
  • Werken in de camper
    anemptytextlline
  • wij reizen in lars, dasja ninja
    anemptytextlline
  • Met Brutus op ontdekkingstocht
    anemptytextlline